Przejdź do treści
Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
wcag

kontrast

Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu

czcionka

wsparcie

Podkreśl elementy klikalne
deklaracja dostępności
Lp. Imię  Nazwisko Wydział email
1  Izabela Nowak SPNJO izabela.nowak@us.edu.pl
2  Ryszard Kalamarz SPNJO ryszard.kalamarz@us.edu.pl
3  Natalia  Tomczewska-Popowycz WNP Sosnowiec natalia.tomczewska-popowycz@us.edu.pl
4  Agnieszka Turska-Kawa WNS agnieszka.turska-kawa@us.edu.pl
5  Mariola Paruzel-Czachura WNS mariola.paruzel-czachura@us.edu.pl
6  Dominik Adamek WNS dominik.adamek@us.edu.pl
7  Seweryn Kowalski WNSiT seweryn.kowalski@us.edu.pl
8  Joanna  Maszybrocka WNSiT joanna.maszybrocka@us.edu.pl
9  Agnieszka  Robaszkiewicz Wydział Humanistyczny agnieszka.robaszkiewicz@us.edu.pl
10  Adrian Robak Szkoła Filmowa im. K. Kieślowkiego adrian.robak@us.edu.pl
Biuletyn informacji pblicznej
facebook instagram twitter youtube issuu research gate issuu
© Copyright 2019 - All Rights Reserved