Na przeciwko siebie dwie kobiety które rozmawiają w języku migowym

OGŁOSZENIE O NABORZE

Centrum Obsługi Studentów zaprasza pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej, oraz pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej  na warsztaty z zakresu polskiego języka migowego na poziomie podstawowym A1 w ramach projektu „DUO Uniwersytet Śląski Uczelnią Dostępną Uniwersalną Otwartą”( POWR.03.05.00-00-A031/19-00).

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH  28 września - 17 października 2022

Planowane terminy:
Czas trwania jednej edycji warsztatów to 60 godzin dydaktycznych podzielonych na 20 spotkań (każde spotkanie 3h dydaktyczne).
Warsztaty będą odbywały się zgodnie z harmonogramem od dnia 20.10.2022 do 28.02.2023.

Miejsce realizacji:
Budynek Rektoratu w Katowicach przy ul. Bankowej 12 w pokoju 0.15 parter -  Centrum Obsługi Studentów.

Warsztaty będą prowadzone przez Katarzynę Szymurę absolwentkę pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Akademii Polskiej  w Siedlcach, absolwentkę surdopedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz Polskiego Języka Migowego na Uniwersytecie Warszawskim. Pani Katarzyna posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów PJM dla pracowników administracji publicznej, instytucji medycznych, instytucji oświatowej oraz studentów.

Osoby które chcą wziąć udział w warsztatach powinny dokumenty rekrutacyjne dostarczyć:

- osobiście lub drogą pocztową  do Centrum Obsługi Studentów, w przypadku osobistego dostarczenia pokój 0.12, drogą pocztową na adres COS 40 – 007 Katowice, ul. Bankowa 12 (z dopiskiem rekrutacja DUO),

UWAGA! W przypadku pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej w załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dziekana.

W przypadku, gdy pracownik  brał udział już wcześniej w projekcie powinien dostarczyć jedynie załączniki 5 i 6.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych dla kadry kierowniczej i administracyjnej zawiera:

Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!

W przypadku, gdy pracownik  brał udział już wcześniej w projekcie powinien dostarczyć jedynie załączniki 5 i 7.
Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej.
W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.
W warsztatach weźmie udział max 10 osób.

Załączniki: