Na zdjęciu kobieta, prawdopodobnie nauczycielka. Stoi obok tablicy a w rękach trzyma markera

Centrum Obsługi Studentów zaprasza pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej, oraz pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej  na warsztaty z zakresu polskiego języka migowego na poziomie podstawowym A1 w ramach projektu „DUO Uniwersytet Śląski Uczelnią Dostępną Uniwersalną Otwartą”( POWR.03.05.00-00-A031/19-00).

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 10 stycznia - 28 stycznia 2022

Planowane terminy:
Czas trwania jednej edycji warsztatów to 60 godzin dydaktycznych podzielonych na 20 spotkań (każde spotkanie 3h dydaktyczne).
Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu  zgodnie z harmonogramem od dnia 03.02.2022 do 23.06.2022.

Miejsce realizacji:
Budynek Rektoratu w Katowicach przy ul. Bankowej 12 w pokoju 0.15 parter -  Centrum Obsługi Studentów.

Warsztaty będą prowadzone przez Katarzynę Szymurę absolwentkę pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Akademii Polskiej  w Siedlcach, absolwentkę surdopedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz Polskiego Języka Migowego na Uniwersytecie Warszawskim. Pani Katarzyna posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów PJM dla pracowników administracji publicznej, instytucji medycznych, instytucji oświatowej oraz studentów.

Osoby które chcą wziąć udział w warsztatach powinny dokumenty rekrutacyjne dostarczyć:

- osobiście lub drogą pocztową  do Centrum Obsługi Studentów, w przypadku osobistego dostarczenia pokój 0.12, drogą pocztową na adres COS 40 – 007 Katowice, ul. Bankowa 12 (z dopiskiem rekrutacja DUO),

lub

- drogą mailową zeskanowane dokumenty lub zdjęcie z podpisem należy przesłać na adres Magdalena.Lier@us.edu.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie „Warsztaty z polskiego języka migowego”.

UWAGA! W przypadku pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej w załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dziekana.
Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przekierowanie maila ze zgodą Dziekana/Prodziekana na udział w szkoleniu.
W przypadku, gdy pracownik  brał udział już wcześniej w projekcie powinien dostarczyć jedynie załączniki 5 i 6.

Załącznik nr 1 (a lub b) Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej
Załącznik nr 3 (a lub b) Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
Załącznik nr 4 (a lub b) Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
Załącznik nr 5 (a lub b) Oświadczenie uczestnika projektu
Załącznik nr 6 (a lub b) Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej

Komplet dokumentów rekrutacyjnych dla kadry kierowniczej i administracyjnej zawiera:

Załącznik nr 2 (a lub b) Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej
Załącznik nr 3 (a lub b) Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
Załącznik nr 4 (a lub b) Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
Załącznik nr 5 (a lub b) Oświadczenie uczestnika projektu
Załącznik nr 7(a lub b) Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej
Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!

Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przekierowanie maila ze zgodą przełożonego na udział w szkoleniu.
W przypadku, gdy pracownik  brał udział już wcześniej w projekcie powinien dostarczyć jedynie załączniki 5 i 7.

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.
Harmonogram szkoleń język migowy (czwartki).
Program Warsztatów Polskiego Języka Migowego.

W warsztatach weźmie udział max 10 osób.