Zdjęcie przedstawia sale konferencyjna w której trwa wykład

Centrum Obsługi Studentów zaprasza pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej na szkolenia z zakresu Spektrum autyzmu (teoria i praktyka) w ramach projektu „DUO Uniwersytet Śląski Uczelnią Dostępną Uniwersalną Otwartą”( POWR.03.05.00-00-A031/19-00).

Planowane terminy:

• 18.03.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 Grupa 1 nabór do dnia 16.03.2022 r.
  • 25.03.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 Grupa 2 nabór do dnia 22.03.2022 r.
  • 08.04.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 Grupa 3 nabór do dnia 05.04.2022 r.
  • 22.04.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 Grupa 4 nabór do dnia 19.04.2022 r.

Szkolenia będą prowadzone przez dr Annę Pyszkowską psycholożkę, psychoterapeutkę poznawczo-behawioralną, pracowniczkę naukowo-dydaktyczną w Instytucie Psychologii UŚ. Na co dzień pracuje z osobami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzicami, udziela się w kampaniach profilaktycznych i społecznych z zakresu przeciwdziałania wykluczenia społecznego tej grupy, w tym poprzez wspieranie samo orzecznictwa.

Szkolenia będą odbywały się zgodnie z harmonogramem, w formule online.

Osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu powinny dokumenty rekrutacyjne dostarczyć:

• osobiście lub drogą pocztową  do Centrum Obsługi Studentów, w przypadku osobistego dostarczenia pokój 0.12, drogą pocztową na adres COS 40 – 007 Katowice, ul. Bankowa 12 z dopiskiem rekrutacja DUO),

lub

• drogą mailową zeskanowane dokumenty lub zdjęcie z podpisem należy przesłać na adres Magdalena.Lier@us.edu.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie „Szkolenie z zakresu uniwersalnych kompetencji społecznych” - data szkolenia.

UWAGA! W przypadku pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej w załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dziekana.
Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przekierowanie maila ze zgodą Dziekana/Prodziekana na udział w szkoleniu.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych dla kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej zawiera:

Załącznik nr 1 (a lub b) Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej
Załącznik nr 3 (a lub b) Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
Załącznik nr 4 (a lub b) Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
Załącznik nr 5 (a lub b) Oświadczenie uczestnika projektu
Załącznik nr 6 (a lub b) Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej
Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!
W przypadku, gdy pracownik  brał udział już wcześniej w projekcie powinien dostarczyć jedynie załączniki 5 i 6.

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej.
W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie będą odbywały się zgodnie z harmonogramem, w formie online.

Program szkolenia z zakresu uniwersalnych kompetencji społecznych
W jednym szkoleniu weźmie udział max 15 osób.