Przejdź do treści
Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
wcag

kontrast

Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu

czcionka

wsparcie

Podkreśl elementy klikalne
deklaracja dostępności
Obraz autorstwa lookstudio na Freepik - Close-up portret pięknej kobiety menedżera z działu sprzedaży. kryty zdjęcie uśmiechnięta kobieta pracująca w biurze

OGŁOSZENIE O NABORZE

 

Centrum Obsługi Studentów zaprasza pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej na szkolenie z zakresu otwartości, równości i zrozumienia w ramach projektu „DUO Uniwersytet Śląski Uczelnią Dostępną Uniwersalną Otwartą”( POWR.03.05.00-00-A031/19-00).

Planowany termin:

  • 25.10.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 nabór do dnia 21.10.2022
  • 07.12.2022 w godzinach 09.00 – 14.00 nabór do dnia 02.12.2022 (z przyczyn niezależnych od nas, szkolenie się nie odbędzie)

Szkolenia będą prowadzone przez Panią dr hab. Agnieszkę Bielską-Brodziak, prof. UŚ, Rzeczniczkę Praw Studenta i Doktoranta UŚ w kadencji 2020-2024, która pomaga studentom skutecznie interweniować w sytuacjach, gdy naruszane są ich prawa,  rozwiązuje konflikty między studentami i nauczycielami akademickimi, prowadzi mediacje, prowadzi grupy wsparcia dla studentów, jest koordynatorką dostępności dla WPIA UŚ. Uczestniczka programu Mistrzowie Dydaktyki na Uniwersytecie w Aarhus w Danii. Trenerka rozwoju osobistego, psychoterapeutka w procesie szkolenia. Absolwentka śląskiej Szkoły Trenerów „Meritum”, ukończonej w 2018 r. Prawniczka, nauczycielka akademicka, naukowczyni: doktor habilitowany nauk prawnych, pracownik Wydziału Prawa i Administracji UŚ, mentorka i tutorka.  Radczyni prawna, mediatorka, członkini Komisji Bioetycznej SUM w kadencji 2020-2023.

Szkolenie odbędzie się stacjonarnie na WPiA

Osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu powinny dokumenty rekrutacyjne dostarczyć:

- osobiście lub drogą pocztową  do Centrum Obsługi Studentów, w przypadku osobistego dostarczenia pokój 0.12, drogą pocztową na adres COS 40 – 007 Katowice, ul. Bankowa 12 z dopiskiem rekrutacja DUO Szkolenia),

 

UWAGA! W przypadku pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej w załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dziekana.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych dla kadry dydaktycznej i dydaktyczno- badawczej zawiera:

Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!
Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej.
W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.
Szkolenie będą odbywały się zgodnie z harmonogramem, stacjonarnie na WPiA UŚ.
W jednym szkoleniu weźmie udział max 15 osób.

Załączniki:
program szkolenia z zakresu otwartości, równości i zrozumienia

 

Biuletyn informacji pblicznej
facebook instagram twitter youtube issuu research gate issuu
© Copyright 2019 - All Rights Reserved