osoba prawdopodobnie przepisuje informacje z ksiazki na laptopa

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW STUDIÓW PODYPLOMOWYCH Z PROJEKTOWANIA UNIWERSALNEGO LUB ZARZĄDZANIA DOSTĘPNOŚCIĄ dla pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej oraz dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej w ramach projektu „DUO Uniwersytet Śląski Uczelnią Dostępną Uniwersalną Otwartą” (POWR.03.05.00-00-A031/19-00).

Osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu powinny dokumenty rekrutacyjne dostarczyć:

- osobiście lub drogą pocztową  do Centrum Obsługi Studentów, w przypadku osobistego dostarczenia pokój 0.10, drogą pocztową na adres Centrum Obsługi Studentów 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 z dopiskiem „rekrutacja DUO – studia podyplomowe”),

lub

- drogą mailową zeskanowane dokumenty lub zdjęcie z podpisem należy przesłać na adres gabriela.wilczynska@us.edu.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie „DUO – studia podyplomowe”.

Możliwe kierunki studiów:

• projektowanie uniwersalne
  • zarządzanie dostępnością lub koordynator/menedżer/specjalista ds. dostępności

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH od 26 do 28 września 2022 r.

UWAGA! W przypadku pracowników kadry dydaktycznej i dydaktyczno-badawczej w załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dziekana, a w przypadku pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej podpis bezpośredniego przełożonego.

Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przekierowanie maila ze zgodą Dziekana/Prodziekana/bezpośredniego przełożonego na udział w szkoleniu.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych zawiera:

DLA KADRY KIEROWNICZEJ I ADMINISTRACYJNEJ

DLA KADRY DYDAKTYCZNEJ I DYDAKTYCZNO-BADAWCZEJ

Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!
Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.
Na studia skierowane zostaną maksymalnie 3 osoby.