Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Fundusze Europejskie - Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
wcag

kontrast

Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu

czcionka

wsparcie

Podkreśl elementy klikalne
deklaracja dostępności
Mężczyzna, rozmawiajacy z  osoba przez komunikator zainstanowany na kompurze

Zapraszamy serdecznie do przesyłania zgłoszeń do programu mentorskiego realizowanego w ramach projektu DUO. Program jest trzecią i ostatnią edycją działań skierowanych do pracowników dydaktycznych i naukowo – dydaktycznych. Jego istotę stanowi wsparcie studentów ze specjalnymi potrzebami w rozwoju naukowym. Uczestnicy programu mają też możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i konsultacjach podnoszących kompetencje przydatne w pracy ze studentami.

Wstępne zgłoszenia należy przesłać do 31.01.2023 r., drogą mailową na adres malgorzata.balewska@us.edu.pl

Szczegółowe informacje o programie znajdują się tutaj.

Biuletyn informacji pblicznej
facebook instagram twitter youtube issuu research gate issuu